Bier - Handel & thuisbezorging in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (153)
Brussel (16)
Henegouwen (102)
Limburg (101)
Luik (42)
Luxemburg (21)
Namen (33)
Oost-Vlaanderen (196)
Vlaams-Brabant (115)
Waals-Brabant (17)
West-Vlaanderen (146)


 

Bier - Handel & thuisbezorging in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


De Kroon BVBA
Turnhoutsebaan 448
2110 Wijnegem

T: 03 - 3536101
F: 03 - 3537552

E: bierhandel.dekroon@skynet.be
W: http://www.bierhandeldekroon.be/

Van Nueten Drankenhandel BVBA
Aarschotseweg 24
2200 Herentals

T: 014 - 214040
F: 014 - 217812

W: http://www.drankenhandelvannueten.be/

't Sas Drankencentrale
Bouwelsesteenweg 82
2560 Nijlen

T: 03 - 4818193
F: 03 - 4110501

E: info@sasdranken.be

AB-Renting
Raeventuyn 18
2960 Sint-Lenaarts

M: 0475 - 266483

E: info@abcatering.be

Bierhandel Corluy NV
Kapellevelden 5
2580 Putte

T: 015 - 754181
F: 015 - 754158

E: bierhandel.corluy@skynet.be

Bierstekerij Volkswelvaart NV
Helststraat 18
2630 Aartselaar

T: 03 - 8879801
F: 03 - 8775853

E: volkswelvaart@skynet.be

Brouwerij De Valk NV
Oud Sluisstraat 1
2110 Wijnegem

T: 03 - 3262010
F: 03 - 3262736

E: info@devalk.be

De Bierbron (Drankendiscount)
Turnhoutsebaan 79
2400 Mol

T: 014 - 314743
F: 014 - 320624

E: n.v.schillebeeckx@scarlet.be

De Bierschuur
Grens 18
2382 Poppel

T: 014 - 659899
F: 014 - 650525

E: rick.vermeulen@planet.nl

De Geyter R BVBA
Haantjeslei 57
2018 Antwerpen

T: 03 - 2378527
F: 03 - 2380279

E: info@degeyter-drankhandel.be

De Kroonkurk
Patriottenstraat 77
2300 Turnhout

T: 014 - 412550
F: 014 - 436182

E: info@kroonkurk.be

De Schepper Drankenhandel
Ten Nessestraat 19
2100 Deurne

T: 03 - 6588203
M: 0495 - 187712
F: 03 - 6588203

E: pierre.de.schepper@telenet.be

Domino EBVBA
Glasstraat 17
2170 Merksem

T: 03 - 6660366
F: 03 - 6468688

E: dominobvba@skynet.be

Dranken Brabants
Zammelseweg 3
2440 Geel

T: 014 - 868355
F: 014 - 867453

E: stijnbrabants@hotmail.com

Dranken De Kroon BVBA
Vispluk 15
2290 Vorselaar

T: 014 - 511036
F: 014 - 501097

E: drankendekroon@skynet.be

Drankencircus
Polderstraat 59-67
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2527070

E: sam@drankencarpentier.be

Drankendiscount De Kievit BVBA
Liersesteenweg 132a
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 224246
F: 015 - 220911

E: kievit@pandora.be

Drankenhandel Gagelmans BVBA
Straatsburgdok Noordkaai 27-28
2030 Antwerpen

T: 03 - 6585240
M: 0475 - 253017
F: 03 - 6584474

E: drankenhandel@gagelmans.be

Drankenhandel Gerto
Averbodesesteenweg 56
2230 Herselt

T: 014 - 544171
F: 014 - 543994

E: gerto@pandora.be

Drankenhandel Verheyen-Moonen NV
Dorp 59
2382 Poppel

T: 014 - 656533
F: 014 - 659815

E: info@drankenverheyen.be

Drankenhandel Vissers Rob BVBA
Kapellei 136
2980 Zoersel

T: 03 - 3536029
F: 03 - 3540660

E: drankenhandel.vissers@telenet.be

Drankenpaleis Plus BVBA
Hagenbroeksesteenweg 212
2500 Lier

T: 03 - 4885450
F: 03 - 4886525

E: info@drankenpaleisplus.be

Drankenservice Vandermolen
Torense Weg 2
2940 Stabroek

T: 03 - 7721739
F: 03 - 7726417

E: info@drankenservice-vdm.be

Drinks Service NV
Mercatorstraat 16
2018 Antwerpen

M: 0475 - 427542

E: drinksservice@telenet.be

Duvel Moortgat NV
Breendonk-Dorp 58
2870 Breendonk

T: 03 - 8609400
F: 03 - 8864622

E: info@duvel.be

Geenen Drinkhall NV
Schoor 84
2490 Balen

T: 014 - 812327
F: 014 - 811881

E: wim@drinkhallgeenen.be

Goetze Lier BVBA
Nazaretdreef 55
2500 Lier

T: 03 - 4800038
F: 03 - 4800109

E: events@goetze.be

Goossens Gebr BVBA
Liersesteenweg 113
2547 Lint

T: 03 - 4554586
F: 03 - 4541658

E: drankengoossens@skynet.be

Huybrechts Dranken BVBA
Leon Dumortierstraat 168
2540 Hove

T: 03 - 4541399
F: 03 - 4541399

E: huybrechts.dranken@skynet.be

Kempendrinks
Kerkstraat 15a
2370 Arendonk

T: 014 - 677419
F: 014 - 671219

E: info@kempendrinks.be

Koperbrau NV
Jagersweg 30
2450 Meerhout

T: 014 - 302625
F: 014 - 304835

E: koperbrau@skynet.be

Lamot Bierhandel NV
Dorpsstraat 7
2590 Berlaar

T: 03 - 4821301
F: 03 - 4225710

E: bierhandel.lamot@skynet.be

Leirs Ludo-Mister Drinks BVBA
Achterstraat 25-29
2980 Zoersel

T: 03 - 3831930
F: 03 - 3833482

E: mister.drinks@telenet.be

Locafest
Veldenbergstraat 87
2330 Merksplas

T: 014 - 635533
F: 014 - 635566

E: promotions@locapromotion.com

Malt Beverages BVBA
Domis de Semerpontlaan 340
2820 Bonheiden

M: 0488 - 811862

E: malt.beverages@skynet.be

Mertensdrinks
Toemaathoek 36
2400 Mol

T: 014 - 311556
F: 014 - 322349

E: mertensdrinks@skynet.be

Nauwelaerts BVBA
Dorpsstraat 50-52
2500 Koningshooikt

T: 03 - 4821192
F: 03 - 4820113

E: nauwelaerts.bvba@pandora.be

Prik & Tik
Schorvoortstraat 12
2300 Turnhout

T: 014 - 720838
F: 014 - 720837

E: turnhout@prikentik.com

Statiedrink
Eikenstraat 66
2840 Reet

T: 03 - 8882508
F: 03 - 8882508

E: statiedrink@telenet.be

Thijs NV
Binnenweg 261
2570 Duffel

T: 03 - 4884403
F: 03 - 4884404

E: marc.thys@skynet.be

Tonneke NV
Meerledorp 30
2328 Meerle

T: 03 - 3150927
F: 03 - 3154206

E: drankentonneke@skynet.be

Valocco
Rode Kruisstraat 18
2340 Beerse

T: 014 - 612707
M: 0479 - 585840
F: 014 - 612707

E: patrick.cocx@telenet.be

Vermesen J
Tessenderloseweg 53
2431 Veerle

T: 014 - 237844
M: 0475 - 520471

E: johan.vermesen@telenet.be

Verreydt
Poederleese Weg 121
2275 Lille

T: 014 - 440650
F: 014 - 263872

E: info@drankenhandelverreydt.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?